Ciro jednak żyje! Powraca w filmie, a potem w 5 sezonie Gomorry (VIDEO)

fot. Ciro Di Marzio, kadr z filmu L'immortale
5 32 183

Po jednej z ostatnich scen trzeciego sezonu Gomorry, kiedy to Gennaro strzela Nieśmiertelnemu z bliska w brzuch, fani byli przekonani, że tym razem to koniec Ciro. Jak widzimy w najnowszym zwiastunie filmu L’immortale – nic bardziej mylnego.

Na zdjęciach z trailera przygotowanego przez odtwórcę roli Ciro Di Marzio, Marco D’Amore, widzimy niesionego na noszach bohatera, którego wyłowiono z wód Zatoki Neapolitańskiej i poddano hospitalizacji. W tle słyszymy słowa – „Więc to, co się mówi, jest prawdą, nikt nie zabije Nieśmiertelnego”.  Wątpliwości nurtujące fanów na całym świecie zostały rozwiane – Ciro żyje.

Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że większość widzów pogodziła się już ze śmiercią ich ulubionego bohatera. Ciro nie pojawił się w czwartym sezonie Gomorry, a twórcy filmu L’immortale zapowiadali, że przedstawią jego losy od urodzin do momentu zabójstwa przez Gennaro. Okazuje się jednak, że film będzie niejako pomostem pomiędzy trzecim a piątym sezonem serialu.

W nadchodzącym filmie Ciro Di Marzio przenosi działalność przestępczą na Łotwę. W tym momencie narracja opowieści ma dwa główne wątki:  Dzieciństwo Ciro, granego przez utalentowanego Giuseppe Aiello, oraz jego kryminalną edukację w Neapolu, w latach 80. Poznajemy także nowe życie Nieśmiertelnego w Europie Wschodniej –  w Rydze, na Łotwie Ciro podejmuje się walki z groźnym rosyjskim bossem.

„Nie boję się umierać, bo już nie żyję ” – mówi na końcu zwiastuna.

Postać Nieśmiertelnego powraca zatem wraz z filmem L’immortale, który ukaże się w polskich kinach 27 marca tego roku, a następnie powróci najprawdopodobniej w 5 sezonie serialu Gomorra.

Źródło: cinema.fanpage.it

5 Komentarze
 1. Pierre mówi

  Gomorra bez Ciro była bez sensu. Szkoda tylko, że Ciro nie zajął się produkcją papierosów albo deweloperką w Polsce, tylko pojechał na Łotwę:-(

  1. Hergu mówi

   Zaraz premiera, nic nie wiadomo

  2. Ps76 mówi

   W rzeczywistości uciekł do Polski, nie tak dawno go złapali ma rodzine w Krakowie i pizzerie 🤷‍♂️🙂

 2. tomazo72 mówi

  Ciro i Gomorra to jedność. Świetny serial. ♥♥♥♥♥

 3. Maryjann12 mówi

  Nareszczie coś dobrego do obejrzenia o mafii. Kto oglądał serial ten wie!!!!
  Ciro rządzi:D

Zostaw odpowiedź