Był poszukiwany 7 listami gończymi i 17 zarządzeniami

fot. pixabay
0 1 231

37-letniego mieszkańca powiatu wołomińskiego zatrzymali kryminalni wołomińskiej Komendy wspierani przez funkcjonariuszy Wydziału techniki Operacyjnej KSP. Mężczyzna od blisko 4 lat ukrywał się przed policjantami i wymiarem sprawiedliwości w związku z wydanymi przez Sądy i Prokuratury w całym kraju 7 listami gończymi i 17 zarządzeniami o ustalenia miejsca pobytu. Ustalenia jakie dokonali policjanci wskazywały, że może on przebywać w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego. Tam też udali się funkcjonariusze i zatrzymali Grzegorza B., który już trafił do Aresztu Śledczego.

 

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego wołomińskiej Komendy, ustalili, że jedna z osób poszukiwanych, która od 2014 r. ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości w związku z popełnionymi przestępstwami, w tym kradzieżami i oszustwami może przebywać w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego.

Policjanci o pomoc w ustaleniu dokładnego miejsca pobytu poszukiwanego 37-latka poprosili kolegów z Wydziału Techniki Operacyjnej KSP. Gdy mieli już pewność, że ten faktycznie przebywa pod ustalonym wcześniej adresem, dali się do jednej z miejscowości pod Piotrkowem Trybunalskim.

Na miejscu funkcjonariusze szybko namierzyli poszukiwanego, lecz ten gdy tylko się zorientował, że to właśnie po niego przyjechali policjanci próbował uciekać, jednak po chwili został zatrzymany.

37-latek już trafił do Aresztu Śledczego, gdzie będzie oczekiwał na czynności jakie w najbliższym czasie zostaną z nim wykonane w jednostkach Policji, Prokuraturach i Sądach.

Zostaw odpowiedź