Babcia pomagała w kierowaniu gangiem i rozprowadzaniu kokainy wartej 2 mln funtów

fot. zdjęcie poglądowe, pixabay
0 2 528

51-letnia kobieta, która przyznała, że jest babcia 5 wnuków, miała brać udział w rozprowadzeniu narkotyków na ulicach Newport w Walii.

Angela Collingbourne, jej synowie Jerome i Blane Nunes oraz 3 inne osoby oskarżone są o rozprowadzanie narkotyków klasy A.

Kobieta już wcześniej miała problemy z prawem, za kradzieże sklepowe, zakłócanie porządku, a także za naruszanie zasad ruchu drogowego. Najstarszy z jej synów umarł w trakcie odbywania kary pozbawienia wolności.

Według prokuratury, proceder był „rodzinnym biznesem”. Miał nim kierować Jerome, natomiast jego brat i matka znajdowali się w „zespole zarządzającym”.

Oskarżeni mieli prowadzić swoje narkotykowe działania pod przykrywką warsztatu samochodowego nazywającego się „NP 19 Tyres”.

Firma znajduje się jeszcze na oficjalnej liście, na stronie walijskiego rządu: https://businesswales.gov.wales/business-directory/list-businesses/np19-tyres-limited

Handlarze magazynowali narkotyki w przyczepie kempingowej oraz kilku kryjówkach na wsi, w okolicach Goldcliffe. Stamtąd towar dostarczany był pod wcześniej umówione miejsce.

źródło: southwalesargus.co.uk

Zostaw odpowiedź