330 gramów „zioła” w mieszkaniu 22-latka

0 1 662

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową kieleckiej komendy wymierzyli kolejny cios w nielegalny proceder. Tym razem zatrzymali 22- letniego mieszkańca miasta, który posiadał znaczną ilość narkotyków. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli 328 gramów suszu marihuany, 3 gramy haszyszu oraz 2250 złotych w gotówce. Zatrzymany kielczanin odpowie przed sądem, a grozi mu do 10 lat więzienia.

 

Każdego dnia mundurowi z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową kieleckiej komendy prowadzą intensywne czynności, w celu zwalczania nielegalnego procederu.

W trakcie czynności funkcjonariusze z tego wydziału natrafili ostatnio na trop 22- letniego mieszkańca miasta, co do którego mieli podejrzenia, że może posiadać narkotyki. Mundurowi uważnie przyglądali się działalności młodego mężczyzny i w piątkowe przedpołudnie postanowili złożyć mu wizytę.

Stróże prawa pojechali do jednego z mieszkań na osiedlu Świętokrzyskie i zapukali do drzwi, które otworzył bardzo zaskoczony 22- latek. W trakcie przeszukania policjanci ujawnili foliowy worek wypełniony suszem roślinnym. Już pierwsze badanie wykazało, że była to marihuana.

Ponadto mundurowi zwalczający przestępczość narkotykową zabezpieczyli 3 gramy substancji, wstępnie określonej jako haszysz. Łącznie funkcjonariusze przejęli 331 gramów narkotyków oraz 2250 złotych w gotówce, na poczet przyszłej kary. 22- latek został zatrzymany.

Mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

Zostaw odpowiedź