18 milionów dolarów ukryte w domu Escobara. Jego bratanek odnalazł coś jeszcze

Fot. posiadłość Escobara, w której udało się odnaleźć gotówkę
0 8 604

Bratanek Escobara w rozmowie z telewizją Red + Noticias poinformował, że po 27 latach od śmierci narkobarona znalazł torbę, w której znajdowała się ogromna ilość gotówki.

Nicolás Escobar twierdzi, że miejsce ukrycia pieniędzy wskazała mu „wizja”. Za każdym razem, kiedy siadał w jadalni i patrzył w kierunku parkingu, miał rzekomo widzieć mężczyznę, który wchodził w miejsce ukrycia dolarów, po czym znika.

Do odkrycia doszło w Medellin, w jednej z posiadłości Pablo Escobara, gdzie Nicolás ma mieszkać od kilku lat. Co ciekawe w mieście od razu po śmierci przemytnika rozniosła się pogłoska o ogromnej ilości gotówki ukrytej w okolicy.

Fot. kryjówka z pieniędzmi

Jak przekazał Nicolás, kryjówka znajdowała się w ścianie budynku. Ukryto tam maszynę do pisania, telefony satelitarne, złote pióro, aparat oraz rolkę z niewywołanym filmem. Co najważniejsze znajdowała się tam plastikowa torba, a w niej 18 milionów dolarów.

Bratanek Escobra zaznaczył, że to nie pierwszy raz, kiedy odnajduje pieniądze Pabla. Mimo że najnowsze odkrycie jest jednym z największych, to duża część gotówki jest zniszczona i nie nadaje się do użytku.

Nicolás wyznał, że kiedy otworzył torbę, poczuł „zadziwiający” zapach, „sto razy gorszy niż jakby coś umarło”.

Fot. ukryta maszyna do pisania

Źródło: BBC / The Sun / Red + Noticias

Zostaw odpowiedź