17-latek, który upokorzył starszego gangstera został „pocięty na kawałki”

fot. Keane Mulready Woods/ Facebook
5 245 763

17-letni Irlandczyk Keane Mulready-Woods miał wmieszać się w wojnę gangów i upokorzyć jednego z przestępców, co skończyło się dla niego tragicznie.

Na nagraniu udostępnionym w irlandzkich mediach społecznościowych widać, jak 24-letni gangster zostaje napadnięty po wyjściu z siłowni. Napastnik zabrał mu wówczas torbę sportową. Jakiś czas później Mulready-Woods opublikował w internecie zdjęcie, na którym pozował w ukradzionych gangsterowi czarno-białych klapkach – informuje irlandzki „The Independent”.

W środę media informowały o torbie porzuconej na ulicy Dublina. W środku znajdowały się części ludzkiego ciała i sportowe klapki. W innej części miasta znaleziono później głowę w bagażniku płonącego auta. Po kilku dniach śledztwa irlandzka Garda stwierdziła, że zwłoki należały do Keane’a Mulready-Woodsa

Śledztwo w sprawie trwa. Z wstępnych informacji wynika, że nastolatek przed śmiercią był torturowany, a gdy jeszcze żył, odcięto mu palce. Do wszystkiego doszło w Droghedzie niedaleko Dublina, która w ciągu ostatnich miesięcy stała się areną bezwzględnej walki gangów narkotykowych. Według policji zabójstwo 17-latka było częścią tej gangsterskiej wojny.

24-latek podejrzany o uprowadzenie i zamordowanie chłopaka wciąż jest poszukiwany przez irlandzką policję.

źródło: RadioZET, The Independent, o2.pl

 

5 Komentarze
 1. Dill420PL mówi

  Good

 2. Gangster mówi

  i na co ci ta gangsterka wąski

 3. osiem mówi

  szaman gdzie jesteś

 4. roll mówi

  Cała Gangsterka i całe sylwetki zakompleksionych idiotów którzy swoje braki rekompensują agresją

 5. jULIETTA_DE_SADE mówi

  MOŻE I ZAKOMPLEKSIONYCH IDIOTÓW, ALE BOGATYCH IDIOTÓW. DLA NICH LICZY SIĘ TYLKO KASA. JAK JAKIŚ DZIECIAK UPOKORZY WYŻSZEJ KLASY GANGSTERA TO WIADOMO KOPY I W MORDĘ I DO WALIZKI. BO NIE MOGĄ SOBIE POZWOLIĆ NA UTRATĘ HONORU (CZYTAJ KASY
  ) TRACISZ HONOR = TRACISZ KASĘ I REPUTACJĘ. A NIE CHODZI TUTAJ O DROBNE NA PIWO Z BIEDRONKI. IM JESTEŚ WYŻEJ W HIERARCHII TYM MASZ WIĘCEJ SZMALCU. A JEŚLI CHCESZ BYĆ WYŻEJ TO NIE MOŻESZ POZWOLIĆ ŻEBY JAKIŚ DZIECIAK Z CIEBIE KPIŁ.

Zostaw odpowiedź