Wnuk Johna Gotti poszedł w ślady dziadka – napad na bank, handel narkotykami

0 2 613

fot.John J. Gotti

25- letni John J. Gotti, postanowił kultywować rodzinne tradycje i przez całe dorosłe życie zaangażowany był w poważne, przestępcze działania. Na swoim koncie ma już handel narkotykami, podpalenie, napad na bank i nielegalne posiadanie broni.

 

Gotti mimo młodego wieku, zdążył już poważnie zadrzeć z prawem. Obecnie odsiaduje 8 letni wyrok za handel narkotykami i niedozwolonymi środkami. Zążył również ostrzelać z ostrej amunicji samochód  kierowcy, kóry zaszedł mu za skórę podczas awantury drogowej. Auto zostało również podpalone.

Obecnie 25 latek czeka na wyrok w sprawie napadu na bank z 2012 r., w którym pełnił rolę kierowcy. Trzej rabusie, ukradli zaledwie 6000 USD, jednak szybko wpadli w ręce policji.

Zaniepokojona familia Gottich, wystosowała list do sędzi Allyne Ross, która będzie wydawała wyrok w sprawie młodego przestępcy. Rodzina w liście pisze, że oskarżony jest młodym zagubionym człowiekiem, który powinien mieć możliwość się zrehabilitować za swoje czyny. Gotii proszę również żeby podczas wydawania wyroku nie sugerować się nazwiskiem chłopaka.

/auto spalone przez Gottiego

Gotti junior, także wystosował list do sądu, w którym napisał, że po wyjściu z więzienia będzie chciał wykorzystać swoją pozycję aby pomóc dzieciakom z liceum, wrócić na dobrą drogę.

 

Zostaw odpowiedź