(VIDEO) Plażowicze rzucili się na rozbitą motorówkę przemytników i uciekli z narkotykami

Fot. YouTube/Twitter
0 5 203

Do sieci trafiło nagranie z wydarzeń, jakie miały miejsce pod koniec ubiegłego tygodnia w Hiszpanii. Plażowicze postanowili skorzystać z okazji i uciec z narkotykami.

Wszystko rozegrało się w prowincji Kadyks na południu kraju. Jest to region, przez który przemytnicy regularnie przerzucają narkotyki z Afryki do Europy, gdyż stamtąd niewielka odległość od zaledwie kilkunastu do kilkudziesięciu kilometrów dzieli Hiszpanię i Maroko.

Tym razem organy ścigania przygotowały się na przechwycenie dostawy i zatrzymanie członków gangu narkotykowego. 29 lipca doszło do pościgu, który zakończył się na plaży w Sanlucar de Barrameda. Przemytnicy uciekający motorówką przed policyjnym helikopterem wypłynęli na brzeg i zaczęli uciekać.

Okazję postanowili wykorzystać plażowicze, którzy rzucili się na haszysz znajdujący się w motorówce. Darmowymi narkotykami była zainteresowana tak duża grupa osób, że funkcjonariusze nie byli w stanie ich powstrzymać. Zanim policyjny helikopter rozgonił zebrany tłum, cześć narkotyków była już w rękach plażowiczów.

Na ten moment nie wiadomo, czy policja zajmie się ustalaniem tożsamości osób, które postanowiły zabrać ze sobą przemycony haszysz. Całą sprawę skomentowały służby graniczne, które jedynie pogratulowały skutecznej akcji, ale nie odniosły się do pozostałych wydarzeń, jakie rozegrały się na plaży.

Źródło: dailymail.co.uk

Zostaw odpowiedź