Twórca zapowiedział film 'Peaky Blinders’. Powstanie po ostatnim, szóstym sezonie serialu

Fot. 'Peaky Blinders'
0 1 957

Twórca gangsterskiego serialu Peaky Blinders w rozmowie z portalem Deadline zdradził, że wznowiono prace nad ostatnim sezonem. Na fanów czeka jednak kontynuacja, w postaci kinowej ekranizacji.

Brytyjskie show przedstawiające przestępczą rodzinę z Birmingham – Shelby, na której czele stoi Tommy, stało się hitem i zyskało spore grono widzów. Serial po raz pierwszy pojawił się na antenie BBC Two w 2013 roku. Od tego momentu ukazało się 5 sezonów.

Steven Knight potwierdził już, że 6 część będzie ostatnią, jednak nie zakończy ona całej historii – Zdjęcia do finałowych odcinków właśnie się rozpoczęły. „Peaky Blinders” powracają z hukiem. W nowych odcinkach, których produkcja została opóźniona z powodu pandemii COVID, serialowa rodzina znajduje się w skrajnym niebezpieczeństwie, a stawka nigdy nie była wyższa – powiedział w rozmowie z dziennikarzami.

Wierzymy, że będzie to najlepszy sezon ze wszystkich dotychczasowych. Jesteśmy pewni, że nasi niesamowici fani go pokochają. Podczas gdy serial zmierza ku końcowi, historia będzie toczyć się dalej w innej formie – dodał, zapowiadając, że po serialu ukaże się film kontynuujący historię.

Na ten moment nie znamy żadnych szczegółów dotyczących zaplanowanej produkcji. O wszystkich najświeższych wiadomościach dotyczących tego projektu będziemy informować na bieżąco.

Źródło: filmweb.pl

Zostaw odpowiedź