„Rodzina Soprano” – kontynuacji nie będzie ale jest szansa na film

0 1 372

David Chase zdradził swoje zamiary odnośnie kontynuowania serii

 

Jakiś czas temu rozważaliśmy co by było, gdyby twórcy „Rodziny Soprano” zdecydowali się kontynuować serię. Większość zainteresowanych tematem uznała wówczas, że byłby to bardzo zły pomysł i taka decyzja mogłaby zakończyć się jedynie klapą i zepsuciem legendy.

/hbo

Stosunkowo niedawno głos w tej sprawie zabrał sam twórca serialu David Chase. Finał ostatniego sezonu pozostawił niedosyt i spór miedzy fanami, o to czy główny bohater zginął czy jednak przeżył. Chase przy okazji 10 rocznicy zakończenia serialu, zapytany przez dziennikarzy o to czy jest szansa na kontynuowanie słynnego serialu odpowiedział:

– Nie chciałbym, aby coś takiego się wydarzyło. Ponowne obsadzanie ludzi? Wszyscy się starzeją, a ciężko jest dopasować odpowiednich aktorów do ról –

Nie oznacza to jednak, że zupełnie wykluczył kontynuację „Rodziny Soprano”. Bohaterowie mogą powrócić w innej formie.

– Można pomyśleć o prequelu „Rodziny Soprano”. Nie wyobrażam sobie niczego poza tym pomysłem  – dodał Chase.
Twórca serii wyjawił, że rozmawiał już w tej sprawie ze studiem, jednak nie podjęto żadnych konkretnych działań.

Chase stwierdził też, że w przypadku opowiadania historii dzieciństwa Tony’ego Soprano, nawet bardziej niż ku serialowi, skłaniałby się ku pełnometrażowemu filmowi. Obraz przedstawiałby czasy, gdy władzę w rodzinie sprawowali wujek Junior oraz jego ojciec John.

Zostaw odpowiedź