„Odwróceni 2” już wiosną 2019, na antenie TVN

fot. "Odwróceni",TVN
0 5 330

Jak poinformowała telewizja TVN, w wiosennej ramówce, programu ujrzymy kontynuację serialu sprzed 12 lat.

Akcja serialu toczy się kilkanaście lat po wydarzeniach z pierwszej części. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. „Starzy pruszkowscy” są już na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i zajęli się legalnym biznesem. Komisarz Paweł Sikora, przeszedł na emeryturę, jednak jego córka, Lidka (Joanna Balasz) postanowiła pójść w jego ślady i została policjantką w Komendzie Stołecznej.

Blacha jest zaś biznesmenem, pisarzem i świadkiem koronnym celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii, spija śmietankę swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo. Nierozwiązane wydarzenia z przeszłości, niespodziewanie wracają jednak do bohaterów.

fot. Instagram/odwroceni2, zdjęcie: Anna Kowalewska /instagram/rudeoko

Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory prowadzi córka Sikory, Lidka razem ze swoim partnerem w policji Latą (Tomasz Schuchardt).

Komisarz-emeryt Paweł Sikora i gangster-literat Blacha muszą znów zacząć współpracować, żeby przeżyć. Obaj doświadczą  najbardziej elementarnego lęku człowieka – o własne dzieci.

źródło: TVN/ SAT Kurier

Zostaw odpowiedź