Modelka Playboya aresztowana. 22-latka kierowała kobiecym gangiem

Fot. Flávia Tamayo, Instagram
0 11 653

Flavia Tamayo to brazylijska modelka, która znalazła się na okładce Playboya. Podejrzana jest znana jako „Power Queen” lub „Power Panther”.

22-latka oficjalnie była modelką erotyczną, studiowała marketing oraz miała robić karierę na rynku nieruchomości. Jak się okazało, z powodzeniem prowadziła też nielegalne interesy.

Brazylijka miała stać na czele gangu prostytutek, które jednocześnie handlowały narkotykami. Z ich usług korzystali  „klienci VIP, z najwyższej półki”. Kobietom płacono od 100 do 500 reali brazylijskich, natomiast „pakiet” z kokainą i haszyszem zaczynał się od 1000 reali.

Na początku sama pracowała jako dziewczyna na telefon. Według naszych informacji podejrzana stworzyła grupę przestępczą i połączyła handel narkotykami z prostytucją. Narkotyki były rozprowadzane także w stolicy kraju, powstała tam sieć dystrybucji.” – przekazali śledczy.

Tamayo została zatrzymana 21 lipca w hotelu Vitoria w stanie Espirito Santo. Kiedy zobaczyła policjantów i zdała sobie sprawę, że zaraz zostanie aresztowana, zaczęła się przed nimi rozbierać. Liczyła na to, że w ten sposób uda jej się przekonać funkcjonariuszy do odstąpienia od czynności.

Modelkę można znaleźć na portalach społecznościowych. Posiada m.in. konto na Instagramie, które obserwuje ponad 133 tysiące osób.

https://www.instagram.com/p/CCzKq30Jar8/

Źródło: thesun.co.uk

Zostaw odpowiedź