Mirosław Zbrojewicz dołączył do obsady Odwróconych 2

fot. Mirosław Zbrojewicz, kadr filmu Chłopaki nie płaczą (2000), reż. Olaf Lubaszenko
0 2 591

Jak poinformował na swoim Instagramie, jeden z twórców serialu, Artur Kowalewski, do obsady Odwróconych, dołączył Mirosław Zbrojewicz. 

Jak pisze scenarzysta: „Mirosław Zbrojewicz zgodził się zagrać e nowym sezonie. Dzięki niemu powstała fantastyczna, charyzmatyczna postać – Skucha.”

Sądząc po zamieszczonym zdjęciu, możemy się domyślać, że aktor znany przede wszystkim ze słynnej roli „Gruchy”, w filmie „Chłopaki nie płaczą”, wcieli się w postać policjanta.

Przypomnijmy – akcja serialu toczy się kilkanaście lat po wydarzeniach z pierwszej części. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. „Starzy pruszkowscy” są już na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i zajęli się legalnym biznesem. Komisarz Paweł Sikora, przeszedł na emeryturę, jednak jego córka, Lidka (Joanna Balasz) postanowiła pójść w jego ślady i została policjantką w Komendzie Stołecznej.

fot. Instagram/odwroceni.ojcowie_i_corki

Blacha jest zaś biznesmenem, pisarzem i świadkiem koronnym celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii, spija śmietankę swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo. Nierozwiązane wydarzenia z przeszłości, niespodziewanie wracają jednak do bohaterów.

Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory prowadzi córka Sikory, Lidka razem ze swoim partnerem w policji Latą (Tomasz Schuchardt).

Komisarz-emeryt Paweł Sikora i gangster-literat Blacha muszą znów zacząć współpracować, żeby przeżyć. Obaj doświadczą  najbardziej elementarnego lęku człowieka – o własne dzieci.

Jak poinformowała telewizja TVN, kontynuację serialu sprzed 11 lat, zobaczymy już w wiosennej ramówce.

Instagram Mafia PL : https://www.instagram.com/online_mafiapl/

źródło: TVN/ SAT Kurier/Instagram

Zostaw odpowiedź