Kaz Bałagane opuścił areszt. Raper jest oskarżony o handel narkotykami

fot. Kaz Bałagane
0 4 867

Warszawski raper Kaz Bałagane, który został zatrzymany 10 marca przez policjantów z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw Komendy Stołecznej Policji opuścił właśnie areszt. Artysta podzielił się tą dobrą nowiną ze słuchaczami na Instagramie.

Do zatrzymania rapera, doszło 10 marca we Wrocławiu. Tuż po koncercie, który zagrał w lokalnym klubie Akademia, funkcjonariusze CBŚP założyli mu na ręce kajdanki i odtransportowali do policyjnej izby zatrzymań.

Bałagane został oskarżony o handel narkotykami. Stołeczni policjanci prowadzą w tej sprawie śledztwo pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Warszawie. – Zebrany w jego toku materiał dowodowy dał podstawy do przedstawiania zarzutów popełniania przestępstwa handlu narkotykami 30-letniemu mężczyźnie – informowała jakiś czas temu Stołeczna Komenda.

Kaz Bałagane miał w okresie kilku miesięcy kupować marihuanę i kokainę w celu jej dalszej dystrybucji na warszawski rynek. 12 marca sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Za ten czyn grozi do 10 lat więzienia.

W piątek wieczorem raper udostępnił na Instagramie krótki filmik, w którym wita się po blisko trzech miesiącach spędzonych w zamknięciu ze słuchaczami. – Siemano – napisał raper. Dobrymi wieściami podzieliła się w social mediach również partnerka rapera.

 

Zostaw odpowiedź