Jacek B. „Lelek” pomaga przy tworzeniu nowego filmu Konrada Niewolskiego

fot. "Lelek" w trakcie procesu, materiały prasowe
0 24 489
Film „Asymetria” według zapowiedzi ma być kontynuacją kultowego dzieła „Symetria” ukazującego więzienne realia w Polsce. „Lelek” poza odegraniem roli adwokata, będzie odpowiedzialny także za konsultację przy tworzeniu filmu.
Gangster, który spędził za kratami blisko 15 lat za kierowanie grupą przestępczą i zlecenie zabójstwa pomaga w odzwierciedleniu więziennych realiów. 20 lat temu jego potyczki z gangsterem o pseudonimie „Carrington” relacjonowały media w całym kraju.
W październiku „Lelek” został ponownie aresztowany do sprawy kierowania grupą oszustów podatkowych jednak wyszedł z aresztu za kaucją.
– Jacka poznałem w ubiegłym roku, jeszcze przed jego aresztowaniem. Będzie konsultantem, z racji swojej dużej wiedzy o rzeczywistości więziennej oraz środowisku przestępczym. Zagra też w jednej ze scen. – powiedział Konrad Niewolski w rozmowie z Gazetą Wrocławską.
– Z Jackiem bardzo dobrze się nam rozmawia, mamy dużo wspólnych zainteresowań – mistycyzm, tematy biblijne. To człowiek bardzo kreatywny. Mamy w planie różne inne projekty filmowe. Nie wykluczam wspólnej produkcji filmowej. Być może Jacek będzie współproducentem jednego z kolejnych filmów – kontynuował Niewolski.
Źródło: gazetawrocławska.pl

Zostaw odpowiedź