Była gwiazda Milanu i reprezentacji Brazylii miała współpracować z gangiem

fot. Cafu
0 2 563
Hiszpańskie i portugalskie media informują o kłopotach Cafu. Były reprezentant Brazylii miał wejść w porozumienie z gangsterami.
Portugalska gazeta „Record” podaje, że brazylijska policja jest w posiadaniu raportu, według którego na konto Cafu trafiły pieniądze przelane przez jedną grup przestępczych zajmujących się obrotem ziemią. Jego nazwisko ma się pojawiać w trzech niezależnych dochodzeniach.
Jeden ze śledczych miał namierzać osoby, które korzystały z pieniędzy przestępców. Nakłonił on jednego z członków gangu do złożenia wyjaśnień. Wtedy właśnie pojawiło się nazwisko byłego piłkarza.
Cafu podejrzewany jest o pranie brudnych pieniędzy, które miał otrzymać za przepisanie na przestępców swoich nieruchomości (lub ziemi) w jednej z dzielnic Sao Paulo.
– To nieprawda. Nie posiadam ziemi ani nieruchomości w tym rejonie Sao Paulo – powiedział o sprawie, w brazylijskich mediach, były piłkarz
Dowodem w sprawie jest ponoć telefon skruszonego przestępcy. To dzięki temu urządzeniu śledczy mieli dotrzeć do współpracowników gangsterów.
W lipcu gazeta „Folha de S.Paulo” poinformowała, że Cafu ma potężne długi oraz, że musiał sprzedać swoje nieruchomości, żeby mieć gotówkę na spłatę zobowiązań. Prawdopodobnie ta sytuacja zmusiła go do wejścia w bliższe relacje z grupami przestępczymi.
źródło: sportowefakty.wp.pl
Zostaw odpowiedź