Al Pacino, De Niro i Joe Pesci powracają w gangsterskim hicie „The Irishman”

0 981

Trójka legendarnych aktorów, znanych z gangsterskich klasyków, powróci do kin w 2019 roku.

Gwiazdy przed swoją kamerę zaciągnął sam Martin Scorsese („Kasyno”, „Chłopcy z ferajny”) co sprawia, że nie będzie tu miejsca na kinową klapę. Film zostanie nakręcony na podstawie książki „Słyszałem że malujesz domy” Charlesa Brandta.

Tytuł jest opowieścią o życiu Franka Sheerana, mafijnego egzekutora, który opisuje ze szczegółami 20 wykonanych zleceń.Ekranizacja książki jest nie lada gratką dla fanów słynnych aktorów i gangsterskich filmów.

  /instagram/denirobooty

Twórcy produkcji musieli się jednak namęczyć aby namówić do udziału w nagraniach Joe Pesci’iego. Aktor początkowo odmówił udziału w projekcie informując, że przebywa już na emeryturze.Udało się go jednak zwerbować do produkcji „The Irishman” co sprawia, że zobaczymy całą legendarną trójkę w komplecie.

W tytułowego bohatera wcieli się Robert De Niro.Al Pacino zagra Hoffę czyli szefa Sheerana. Joe Pesci zaś wcieli się w mafijnego bossa, Russella Bufalino.

Biorąc pod uwagę wiek tych panów (Pacino 77 lat, De Niro 74, Pesci 75) powinniśmy projekt ten doceniać jeszcze bardziej, gdyż może być to ostatnia produkcja z legendami gangsterskiego kina.

 

 

Zostaw odpowiedź