17-latek, który upokorzył starszego gangstera został “pocięty na kawałki”

4
243690
fot. Keane Mulready Woods/ Facebook

17-letni Irlandczyk Keane Mulready-Woods miał wmieszać się w wojnę gangów i upokorzyć jednego z przestępców, co skończyło się dla niego tragicznie.

Na nagraniu udostępnionym w irlandzkich mediach społecznościowych widać, jak 24-letni gangster zostaje napadnięty po wyjściu z siłowni. Napastnik zabrał mu wówczas torbę sportową. Jakiś czas później Mulready-Woods opublikował w internecie zdjęcie, na którym pozował w ukradzionych gangsterowi czarno-białych klapkach – informuje irlandzki “The Independent”.

W środę media informowały o torbie porzuconej na ulicy Dublina. W środku znajdowały się części ludzkiego ciała i sportowe klapki. W innej części miasta znaleziono później głowę w bagażniku płonącego auta. Po kilku dniach śledztwa irlandzka Garda stwierdziła, że zwłoki należały do Keane’a Mulready-Woodsa

Śledztwo w sprawie trwa. Z wstępnych informacji wynika, że nastolatek przed śmiercią był torturowany, a gdy jeszcze żył, odcięto mu palce. Do wszystkiego doszło w Droghedzie niedaleko Dublina, która w ciągu ostatnich miesięcy stała się areną bezwzględnej walki gangów narkotykowych. Według policji zabójstwo 17-latka było częścią tej gangsterskiej wojny.

24-latek podejrzany o uprowadzenie i zamordowanie chłopaka wciąż jest poszukiwany przez irlandzką policję.

źródło: RadioZET, The Independent, o2.pl

 


4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here