14-latka obrabowała jeden z amerykańskich banków

1
1046
fot. obrabowany bank Bay Coast

Dwie nastolatki zostały oskarżone o napad na placówkę banku w Fall River w Massachusetts. Jedna z nich weszła do banku z bronią, a druga pomogła w ucieczce.

Według ustaleń, w środę około godziny 15:45, 14-letnia  dziewczyna weszła uzbrojona do banku BayCoast i zażądała pieniędzy. Nastolatka groziła przy tym, że w przeciwnym razie “wysadzi wszystko i zabije każdego”.

Kiedy pracownik wydał nieokreśloną sumę pieniędzy, podejrzana opuściła budynek i dokonała ucieczki. Niedługo później policja dostała zgłoszenie o napadzie dokonanym przez młodą dziewczynę, ubraną w charakterystyczną bluzę jednego z klubów futbolowych.

Złodziejkę udało się szybko zlokalizować dzięki ulicznemu monitoringowi. Policja zebrała nagrania z kilku okolicznych kamer i ustaliła drogę ucieczki nastolatki. Kiedy wyszła z banku udała się do zaparkowanego niedaleko auta Toyoty Camry, kierowanego przez jej starszą koleżankę.

Namierzenie auta po tablicach rejestracyjnych pozwoliło na późniejsze wytypowanie posiadłości, na terenie której mogły znajdować się dziewczyny.

Kiedy policja znalazła Toyotę z miejsca zdarzenia, przeszukała kryjówkę i aresztowała nastolatki pod zarzutem napadu na bank. Jedna z nich wciąż miała na sobie te same ubrania, co podczas rabunku…

źródło: bostonglobe.com


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here