“The Irishman” – pierwsza połowa filmu z cyfrowo odmłodzonymi aktorami

0
1063
fot. Netflix

W wywiadzie udzielonym dla Yahoo Movies montażysta produkcji podzieliła się nowymi informacjami na temat powstającego filmu.

Proces cyfrowego odmłodzenia aktorów był zapowiedziany już jakiś czas temu. Między innymi z tego powodu studio Paramonut odmówiło wzięcia udziału w produkcji, gdyż cały ten proces znacznie zwiększył budżet, który podobno przekroczył już 140 mln dolarów i ma wzrosnąć na etapie post-produkcji.

“Odmładzamy aktorów w pierwszej połowie filmu. W drugiej grają już postaci w swoim wieku. Więc to duże ryzyko” – mówi w wywiadzie Thelma Schoonmaker.

Wraz z twórcami filmu współpracuje studio Industrial Light and Magic Island, które jest odpowiedzialne za tworzenie efektów specjalnych.

“Widzieliśmy co nieco, ale nie dostałam jeszcze całej sceny, na której są młodzi” – mówi Schoonmaker o powstającej pierwszej połowie filmu.

Wiele wskazuje na to, że będzie to najdroższy z filmów Scorsese, który właśnie z przyczyn finansowych nazwał produkcję “ryzykowną”. Nie tylko dla siebie samego, ale także dla Netflixa.

źródło: screenrant.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here