Odwróceni “Ojcowie i córki” na ekranach 18 lutego!

0
3638
fot. Robert Więckiewicz jako Blacha. / facebook.com/odwroceni2TVN/

Jak oficjalnie poinformowała stacja TVN, druga część serialu Odwróceni pojawi się wcześniej niż początkowo planowano, czyli już 18 lutego. Według pierwotnych ustaleń serial ukazać miał się dopiero w wiosennej ramówce. 

Akcja serialu toczy się kilkanaście lat po wydarzeniach z pierwszej części. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. “Starzy pruszkowscy” są już na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i zajęli się legalnym biznesem.

Komisarz Paweł Sikora, przeszedł na emeryturę, jednak jego córka, Lidka ( tutaj zmiana aktorki na Joannę Balasz) postanowiła pójść w jego ślady i została policjantką w Komendzie Stołecznej.

Blacha jest zaś biznesmenem, pisarzem i świadkiem koronnym celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii, spija śmietankę swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) właśnie skończyła z wyróżnieniem prawo. Nierozwiązane wydarzenia z przeszłości, niespodziewanie wracają jednak do bohaterów.

fot. Instagram/odwroceni2, zdjęcie: Anna Kowalewska /instagram/rudeoko

Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory prowadzi córka Sikory, Lidka razem ze swoim partnerem w policji Latą (Tomasz Schuchardt).

Komisarz-emeryt Paweł Sikora i gangster-literat Blacha muszą znów zacząć współpracować, żeby przeżyć. Obaj doświadczą  najbardziej elementarnego lęku człowieka – o własne dzieci.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się Mafia PL, Odwróceni 2 będą serialem mniej gangsterskim, a bardziej psychologiczno-sensacyjnym, ze sporymi elementami komediowymi.

W serialu zobaczymy ponownie Andrzeja Zielińskiego (Mnich), Andrzeja Grabowskiego (Kowal), Janusza Chabiora (Rysiek), Artura Żmijewskiego (Sikora), Roberta Więckiewicza (Blacha) czy Wojciecha Zielińskiego (Cyga).


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here