Garść informacji na temat filmu The Many Saints of Newark.

0
1724
fot. Rodzina Soprano, kadr z serialu, HBO

Cały czas docierają do nas informacje na temat The Many Saints of Newark. Jest to zapowiedziany spin-off Rodziny Soprano, który ma ukazać się jako prequel i posłużyć za wstęp do kultowego serialu.

Nad scenariuszem do obrazu pracują David Chase oraz Lawrence Konner, którzy uczestniczyli przy pracach nad serialem. Natomiast reżyserem filmu jest Alan Taylor.

Akcja będzie rozgrywać się w Newark, w New Jersey, w latach 60′ i 70′.    Były to czasy konfliktów między Włochami, a afroamerykańskimi społecznościami. Chodzi jednak, przede wszystkim o gangi, które mają być tłem dla filmu.

Na ekranie pojawią się zarówno  postacie znane z serialu, jak i całkiem nowi bohaterowie. Tony Soprano ma początkowo zostać ukazany jako 9 letni chłopiec, który jest fanem drużyny NY Yankees. Zobaczymy go także, jako 16-letniego, długowłosego zawodnika, szkolnej drużyny football’owej.

Ponadto mają pojawić się takie postacie jak Corrado, Livia Soprano, Giovanni “Johnny Boy” – ojciec Tonego, którego w serialu mogliśmy zobaczyć w retrospekcjach, a także inni bohaterowie znani z oryginalnej produkcji.

Najważniejszą postacią filmowej historii będzie Dickie Moltisanti, ojciec Christophera, który był często wspominany w serialuTrwają rozmowy z Alessandro Nivola, który to miałby wcielić się w jego rolę.

Zaplanowano także dodanie nowych bohaterów, nikomu wcześniej nieznanych. Jednym z nich ma być Aldo Moltisanti, który może być dziadkiem Tony’ego.

Premiera przewidywana jest na końcówkę 2019 roku. Jednak ten termin nie został potwierdzony.

źródło: aboutthemafia.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here