330 gramów “zioła” w mieszkaniu 22-latka

0
1184

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową kieleckiej komendy wymierzyli kolejny cios w nielegalny proceder. Tym razem zatrzymali 22- letniego mieszkańca miasta, który posiadał znaczną ilość narkotyków. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli 328 gramów suszu marihuany, 3 gramy haszyszu oraz 2250 złotych w gotówce. Zatrzymany kielczanin odpowie przed sądem, a grozi mu do 10 lat więzienia.

 

Każdego dnia mundurowi z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową kieleckiej komendy prowadzą intensywne czynności, w celu zwalczania nielegalnego procederu.

W trakcie czynności funkcjonariusze z tego wydziału natrafili ostatnio na trop 22- letniego mieszkańca miasta, co do którego mieli podejrzenia, że może posiadać narkotyki. Mundurowi uważnie przyglądali się działalności młodego mężczyzny i w piątkowe przedpołudnie postanowili złożyć mu wizytę.

Stróże prawa pojechali do jednego z mieszkań na osiedlu Świętokrzyskie i zapukali do drzwi, które otworzył bardzo zaskoczony 22- latek. W trakcie przeszukania policjanci ujawnili foliowy worek wypełniony suszem roślinnym. Już pierwsze badanie wykazało, że była to marihuana.

Ponadto mundurowi zwalczający przestępczość narkotykową zabezpieczyli 3 gramy substancji, wstępnie określonej jako haszysz. Łącznie funkcjonariusze przejęli 331 gramów narkotyków oraz 2250 złotych w gotówce, na poczet przyszłej kary. 22- latek został zatrzymany.

Mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here