„Western” z Poznania znowu skazany

1
7129

Marek F. ps. „Western”, jest postacią znaną nie tylko w poznańskim półświatku. Kilka lat temu dał się poznać szerszej publice, prowadząc kanał na YouTube i profil na Facebooku. Jego materiały jednak zniknęły z sieci a sam „Western” został zatrzymany w 2014 rok

Markowi F., który został tymczasowo aresztowany wraz z 16 innymi osobami, postawiono zarzut rozboju i wymuszenia rozbójniczego z użyciem niebezpiecznych narzędzi. “Western” miał zastraszać właściciela dyskoteki w Opalenicy. Pozostali zatrzymani usłyszeli zarzuty związane z lichwą i wymuszeniami rozbójniczymi.

Wówczas 150 policjantów weszło do 38 wytypowanych domów, mieszkań i obiektów. W trakcie przeszukań policjanci zabezpieczyli pieniądze, luksusowe samochody i dzieła sztuki. Wartość odebranego podejrzanym majątku szacowana jest na około 2 milionów złotych.

Marek F., który w swoim życiu spędził niemal 30 lat w więzieniach, właśnie usłyszał kolejny wyrok – 7 lat pozbawienia wolności za kierowanie grupą przestępczą i wymuszenie rozbójnicze.

Źródło: GW


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here