Gdzie można znaleźć bohaterów Rodziny Soprano?[LISTA]

0
202

fot. kadr z filmu „Zabić jak to łatwo powiedzieć”

Jeśli tak jak ja, tęsknicie za bohaterami amerykańskiego serialu, możecie podziwiać ich grę w produkcjach do jakich dołączyli po przygodzie z „Rodziną Soprano”. W zapowiedzianym niedawno filmie o rodzinie Soprano, większość „starych” aktorów, z pewnością się nie pojawi. Sylwetki bohaterów serialu, możesz jednak przypomnieć sobie w poniższych produkcjach.

 

„Zabić jak to łatwo powiedzieć” –  gdzie James Gandolfini wciela się w rolę zabójcy na zlecenie, grając obok Brada Pitta.

„Ani słowa więcej” –  W tej produkcji aktor staje się zabawnym i romantycznym Albertem.

„The Drop” – kryminalne kino, w którym Gandolfini  występuje jako „Kuzyn Marv” –  podstępny, brutalny i  pogodzony z losem człowiek.

Steven van Zandt  (Silvio) zagrał główną rolą w 3 sezonowym norweskim serialu „Lilyhammer.”, komedii, w której gwiazda „Rodziny Soprano” wciela się w postać gangstera objętego programem ochrony świadków, który wraz z rodzina zostaje przeniesiony do norweskiego miasteczka.

Edie Falco, serialową żonę Tony’ego – (Carmela) możemy podziwiać w takich serialach jak :

„Horace nad Pete” – gdzie pojawia się u boku Steve’a Buscemi.

Czy głośnym „Siostra Jackie” produkcji której przedstawiać nie trzeba. Ciekawostką jest fakt ,że drugą najważniejszą postacią serii jest Paul Schulze (znienawidzony przez Tony’ego ksiądz Intintola).

Michael Imperioli  (Christopher) to wyjątkowo płodny aktor. Oprócz słynnej roli w „Chłopcach z ferajny”  zagrał min. u Spike’a Lee w remaku filmu „Oldboy”

thrillerze  „Połączenie”,

czy dramacie „Nostalgia anioła”.

W rolę detektywa wcielił się w kryminalnym serialu Detroit 1-8-7

Frank Vincent (Phill Leotrado) poza występami w słynnym „Casino” i „Chłopcach z Ferajny”, ponownie wcielił się w postać gangstera w produkcji pt.”Tak to się robi w Chicago”.

Nieco mniej szczęścia mają fani Tony’ego Sirico (Paulie)  pojawił się co prawda w filmach „Gotti” i „Chłopcach z ferajny” jednak jego większa rola, w filmie Zarra’s Law nie została szczególnie doceniona.

Vicent’a Pastore (Big Pussy) możemy oglądać w filmach:

„Gangsterskie hity” (obok Bobby’ego Bacala i Johny’ego Sacka)

Revolver, 

czy „Pizza with bullets” – komedii romantycznej opowiadającej o losach mafijnego Dona.

Większość aktorów spotkała się na wspólnym planie przy produkcji młodzieżowej komedii pt. „Nicky Spoko”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here